Saldırı Yöntemleri #3: Domuz Binicisi

Yaban Domuzu Binicisi oyunda ki en etkili saldırı birimlerinin başında gelir. Duvarları atlayabilmesi ve yüksek hasar gücü sayesinde kısa sürede tüm savunma birimlerini yıkabilir. Fakat en büyük dezavantajı hasar puanı düşük olduğundan kısa sürede savunma birimleri tarafından öldürülebilir. Ama iyi bir strateji ile Yaban Domuzu Binicisi ile ganimet kazanabilirsiniz.

Yaban Domuzu Binicisi ile nasıl ganimet kazanılır? aşağıda ki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Düzeltme: Video çekildiği tarihte Barbar Kral ve Okçu Kraliçe’nin savunma alanına herhangi bir asker bıraktığınız da kahramanlar köye saldığınız diğer askerlerin peşine düşüyordu. Köyün en dışına çekerek kahramanları öldürüyordunuz. Fakat yakın zamanda çıkan güncellemeden sonra kahramanlar savunma alanlarından uzaklaşmaya başladıkları an tekrar savunma alanlarına dönüş yapıyorlar. Bunu hesaba katarak köye saldırmanız da fayda var.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

banner