Clash of Clans 6.253.5 Güncellemesi

Clash of Clans 6.253.5 Güncellemesi ile gelen yenilikler neler?

Uzun zamandan beridir beklenen Clash of Clans güncelleştirmesi gün itibari ile geldi. Bu güncelleştirme ile yine bir çok bug ve hata giderildiği gibi oyuna yeni özellikler ve yeni bir birim katıldı.

En önemli yenilik Okçu, Barbar, Okçu Kulesi ve İzbe Kışla’nın seviyelerinin yükseltilmesi oldu. Ayrıca artık köyünüze saldırı aldığınızda savaşı tekrar izlerken sağ alt köşede yer alan durdur butonunu kullanarak savaş videosunu durdurup tekrar basarak kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Bir başka göze çarpan detayda köyünüze saldıran kişinin ordusunu sol alt köşede göstermesi. Size saldırırken ne kadar askeri ve büyüsü var görebilirken aynı zamanda hangi birimleri kullandığını da anlık görebiliyorsunuz.

Clash of Clans da belki de çoğu oyuncunun beklediği duvar seviyesi yükseltmesi konusunda bir güncelleştirme yayınlandı. Maliyet düşürüleceği beklenirken maliyet de herhangi bir değişiklik yapılmasa da artık iksir ile aynı fiyata da duvar seviyesini yükseltmeniz mümkün. Keşke maliyette de bir indirim sağlanmış olsaydı.

Artık kahramanlarınız daha kısa sürede ayağa kalkabiliyor. Valkyrie‘nin eğitim süresi düşerken Şifacı da daha büyük birim gruplarına odaklanarak iyileştirme sağlıyor. Yanlışlıkla ordu kampına ve klan kalesine aldığınız askerleri de toplu bir şekilde maliyeti iade almadan çıkarabiliyorsunuz. Böylece istemediğiniz askerleri kullanmamış oluyorsunuz.

İzbe Kışla’ya da yeni bir birim katıldı. Lav Tazı olarak adlandırılan canavarımız görünüş olarak Dalkavuk gibi görünüyor. Hava savunmasına karşı zayıf olan bu yaratık öldüğünde yerine daha küçük canavarlar çıkarak savaşmaya devam ediyor.

Son olarak da büyüler de maliyetin yarısını iade karşılığında değil maliyetsiz bir şekilde üretimdeyken iptal edilebiliyor.

clash-of-clans-yeni-birim-lav-tazi clash-of-clans-izbe-kisla-6.-seviye-yukseldi

Yeni Yükseltmeler : 

– 7. seviye Okçu
– 7. seviye Barbar
– 6. seviye İzbe Kışla
– 13. seviye Okçu Kulesi

Tekrarlayana Gelişmeler :

– Köyünüze yapılan saldırıyı izlerken durdurmak için duraklat düğmesine bas ve tekrar devam ettir.
– Saldırı yapanın birliklerini ve kullandığı birimleri gör.
– Canlı tekrar artık kalan zamanda görüntüleniyor.

Duvar Değişiklikleri :

– Duvarlar 6. seviyeden sonra altın yada iksirle yükseltilebiliyor.
– Tek seferde seçili bir sıra duvarı yükselt.

Diğer İyileştirmeler :

– Kahramanların iyileşme süreleri kısaltıldı.
– Valkyrie eğitim süresi kısaldı.
– Şifacı artık daha büyük birim gruplarına odaklanıyor.
– İstenmeyen birlikler Klan Kalesi ve Ordu Kampından çıkarılabilir. (toplu şekilde ve geri ödeme yok)
– Üretimde ki büyüler maliyetsiz kaldırılabilir.

 

You may also like...

1 Response

  1. murat diyor ki:

    Çok şükür güncelleme geldi sonunda. Fakat şu duvarın maliyeti dediğiniz gibi düşseymiş. 8. seviye için 500.000 altın nedir yaa? Neyse hiç yoktan iyidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

banner