Atlama Büyüsü

clash-of-clans-atlama-buyusu

Atlama Büyüsü Özellikleri

Atlama Büyüsü bırakıldığı alanda ki askerleri belli bir süre duvar engeline takılmadan ilerlemelini sağlayan büyüdür. Büyü fabrikası 4. seviyede iken kilidi açılır. Alan tesirli Atlama Büyüsü il seviyede 20 saniye boyunca askerlerinizin duvarları yıkmadan üstlerinden atlamalarına olanak sağlar. Büyü alanının dışında kalan askerler büyüden yararlanamaz.

Atlama Büyüsü ile ileri seviyelerde ki köylerin duvarını yıkamadığınız zaman bu büyüyü kullanarak askerlerinizin savunma birimlerini yok etmelerini sağlayabilirsiniz. Seviye ilerledikçe büyünün süresi ve etkisi de artar. Dev, Goblin, P.E.K.K.A, Valkyrie gibi askeri birimleriniz de kullanarak defansı çökertebilir, kısa zamanda köyde ki tüm ganimeti toplayabilirsiniz. Cehennem Kulesi ve X-Topu gibi yaklaşmadan yok etmenin çok da mümkün olmadığı birimlere ulaşmada çok etkilidir. Havadan gelen birlikler ve Yaban Domuzu Binicisi duvar engeline takılmadıkları için bu birimlerde kullanmanız gerekmez.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

banner